Etiket Sanayi A.Ş.

TÜM ETİKET İHTİYAÇLARINIZ İÇİN EN İYİ ÇÖZÜM ORTAĞINIZ

Etiket Sanayi A.Ş.  1976’da İstanbul’da kurulmuştur. 40 yılı aşkın süre zarfında, edinmiş olduğu tecrübe ve bilgi birikimiyle, müşteri taleplerine en iyi şekilde cevap vererek, Türkiye’nin lider etiket firmaları arasında yerini almıştır. Uluslar arası piyasada Dünya markalarıyla çalışarak, en zorlu projelere öncülük etmiştir. En yeni teknolojideki makina parkuruna ve geliştirilmiş modern tesislere sahiptir. Piyasadaki en kaliteli malzemeleri kullanarak, müşteri memnuniyeti odaklı fiyat politikasıyla, dinamik yapısını daima korumaktadır.

Baskıdan, lazer kesime, dokuma etiketlere, karton etiketlerden, jakron ve deri etiketlere ve broşür ve kataloglara, sunum ürünlerinden, klips ve klips iplerine kadar, geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.  Etiket Sanayi , profesyonel ve eğitimli ekibiyle, sizlere daima en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktadır.

Müşteri temsilcilerimiz, danışmanlık, ürün geliştirme, grafik tasarım ve üretim konularında sizlere destek vermeye hazır.

KALİTEMİZDEN ÖDÜN VERMİYORUZ

Ürün kalitemizi en yüksek seviyelere taşımak için, gelişen teknolojiye ayak uydurarak istikrarlı bir şekilde çalışıyoruz. Müşteri memnuniyeti önceliğimizi oluşturur.